TestDaF

TestDaF розрахований на іноземних студентів, які вже володіють німецькою мовою на досить хорошому рівні і збираються вчитися в університеті Німеччини / Австрії, або їм потрібен сертифікат, що підтверджує знання німецької мови.

TestDaF включає рівні від В 1.2. до рівня С 1.2. і припускає, що близько 700-1000 годин німецької мови прослухано студентом. Цей іспит можна складати кілька разів, жодних обмежень немає. Після успішного складання іспиту, немає певної дати для реєстрації у ВНЗ Німеччини / Австрії. Цей іспит можна складати по всьому світу в ліцензованих центрах. Таким чином Ви можете скласти іспит в Україні.

TestDaF перевіряє знання, необхідні для навчання в Німеччині. Усі частини іспиту пов’язані з темами навчання, звичайний день студента, наука. TestDaF перевіряє мовні здібності учня. Результати розподілені відповідно до таких рівнів: TDN 3, TDN 4, TDN 5 (Test DaF-Niveaustufe).

Іспит включає чотири частини: Leseverstehen (читання), Hörverstehen (аудіювання), Schriftlicher Ausdruck (лист), Mündlicher Ausdruck (говоріння).